KONST / Litografier / Färglitografier 14498074
nr 1449 8074
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografier, 5 st. 225: upplaga. Signerade. Färglitografi, bildmått: 42x30, yttermått inklusive ram: 62x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:07:35
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks